Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Zhvillues Php Me Eskperiencė

Albacall sha,  kėrkon njė figurė pėr pozicionin e Zhvillues PHP me eskperiencė i cili do tė merret me shkrimin dhe pėrpunimin e kodeve sipas instruksioneve tė analistit. Aftėsi kyēe tė kandidatit: 1. Diplomė universitare nė Informatikė apo ndonjė fushė tė pėrafėrt 2. Eksperiencė nė zhvillimin e aplikacioneve Web PHP me Zend Framework 3. Eksperiencė nė zhvillimin e fushės CRM 4. Njohuri tė shkėlqyer tė Javascript , jQuery dhe JQueryUI 5. Njohuri tė librarive Doctrine 6. Eksperiencė nė pėrdorimin e SVN 7. Eksperiencė me Xdebug 8. Njohuri shumė tė mirė tė metodave tė ndėrkombėtarizimit tė software 9. Njohuri tė mira tė gjuhės angleze Tė interesuarit mund tė dėrgojnė CV-nė e tyre nė recruitment@albacall.eu duke specifikuar nė objekt "Zhvillues Php" apo ta dorėzojnė pranė zyrave tona, nė adresėn Rruga Kavajes, Ish parku i autobusave, afer Globe Center. Albacall sha Tel. : 042248344 Cel. : 0694066070
Phone: 069 40 66 070

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME - Ofroj Pune
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Ofroj Pune, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Albacall Sha
Back Office Operators
Back Office Operators
Esperto Php
Operator Telefonik
Operator Telefonik
Operatore Telefonik
Operatore Telefonik
Zhvillues Php Me Eskperiencė
Krijuar:
13-02-2014, 1:14 pm
Interesimi: 426
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info