Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kurse Kontabiliteti Praktik

Kursi ka per qellim formimin e plote te dijeve praktike te kursantit!


Programi:

  • Njohja e hollesishme dhe pervetesimi i programit Alpha Business
  • Zhvillimi i seancave te kursit paralelisht nga ana teorike dhe praktike e kontabilitetit,me dy libra te ndryshem
  • Njohja dhe praktika lidhur me faturat tatimore
  • Njohja dhe rregjistrimi i praktikave doganore
  • Aftesimi i kursantit neper te gjitha nivelet,qe nga celja e nje ndermarrje e deri ne mbylljen e vitit ushtrimor

  • Kryerja e transaksioneve konkrete te nje biznesi tregtar,nepermjet faturave reale te kompanise,fatura blerje,fatura shitje,fletedalje,fletehyrje etj...
  • Praktike lidhur me deklarimet mujore dhe vjetore te raporteve te kompanise

Kohezgjatja e kursit:

Kursi zgjat aq sa klienti te jete i bindur qe eshte i afte ti zbatoje dijet e marra ne kurs.

Kohezgjatja e nje seance:1 ore e 30 min

Seanca e pare e kursit ofrohet PA PAGESE!


Ju mirepresim!Phone: 0692066222

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kurse Kontabiliteti Praktik
Krijuar:
15-02-2014, 3:36 pm
Interesimi: 412
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info