Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Gjermanisht Anglisht Frengjisht

Ne kolegjin Juvi ju mund te mesoni anglisht ,gjermanisht dhe frengjisht. Ligjerojne vetem mesimdhenes te perzgjedhur te trajnuar jashte vendit. Kurse per femije dhe te rritur. Kurse individuale ,grupore te rregullta dhe intenzive. Pra ne plotesoe cdo nevoje dhe deshireTuajen. Na gjeni ne Ulpiane te rrethi mbrapa hotel Baci. 049580178
Phone: 049 580178

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 -KOSOVE - Prishtine

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KURSE, qyteti Prishtine Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Gjermanisht Anglisht Frengjisht
Kurse 044145903 Gjermanisht. Frengjisht. Anglisht
Kurse 044145903 Gjermanisht. Frengjisht. Anglisht
Kurse 044145903 Gjermanisht. Frengjisht. Anglisht
Kurse 044145903 Gjermanisht. Frengjisht. Anglisht
Kurse Gjermanisht Anglisht Frengjisht
Krijuar:
15-02-2014, 11:55 pm
Interesimi: 365
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info