Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Dhoma Plazhi Ksamil

Ne Vilen Agim Caca do te gjeni te gjitha kushtet qe ne ofrojme per tu ndier sa me te rehatshme.Ne kemi dhoma sipas preferences tuaj , Dhoma 1 20 euro ,Dhoma 1+1 30 euro , Dhoma 2+1 50 euro,duke perfshire ne to te gjitha kushtet si : Guzhina ,Banja , Kondicioner, TV, Krevat tek dhe dopio, dhe nje parkim te sigurt.Ju mirepresim per pushime te paharuara.
Phone: 0692484713

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM
 Sarande

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine TURIZEM, qyteti Sarande
Parardhese reklame ne kategorine TURIZEM, qyteti Sarande Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Dhoma Plazhi Ksamil
Dhoma Plazhi Ksamil
Krijuar:
20-03-2014, 9:24 pm
Interesimi: 318
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info