Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Canon Ef 24-105mm F/4l Is Usm

Specifications:

Focal Length & Maximum Aperture: 24-105mm f/4
Lens Construction: 18 elements in 13 groups
Diagonal Angle of View: 84 - 23 20' (with full-frame camera)
Focus Adjustment: Inner focusing system with focusing cam
Closest Focusing Distance: 1.48 ft./0.45m
Zoom System: 5-group helical zoom (front group moves: 32.5mm)
Filter Size: 77mm
Max. Diameter x Length, Weight: 3.3 in. x 4.2 in., 23.6 oz. / 83.5mm x 107mm, 670g (lens only)


Cmimi: $1,149 (Importuar nga USA, ne gjendje te re)

http://a-store-al.com/index.php?route=product/product&product_id=196&search=24-105


Phone: +355 69 26 42 464

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Kamera
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Kamera, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Canon Ef 24-105mm F/4l Is Usm
Krijuar:
16-04-2014, 3:17 pm
Cmimi: $1,149
Interesimi: 318
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info