Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Hotel Brelor

NE GRAND HOUSE "BRELOR" do te gjeni ambjente te qeta dhe shlodhese, larg zhurmes dhe kaosit qe sjellin qendrat e medha.. Hoteli disponon 15 hyrje nga te cilat 7 jane suita dhe 8 jane dhoma gjumi teke apo dopjo .Dhomat (pers 2+1) jane te pajisura me krevat dopjo apo tek, banjo te kompletuar, ballkon me pamje nga deti, frigobar,tv me platformen digitalb, wireless, kondicioner . Suitat jane te pajisura me banjo , dhome gjumi 2+1 ,kuzhine te kompletuar, frigorifer, divan dopjo ,ambjent ngrenie,tv me platformen digitalb, kondicioner,wireless,ballkon .GJithashtu tek ne do te gjeni parking te garantuar,sherbimin bar-restorant,kend lojrash per femije.Kete sezon veror kemi oferta fantastike duke filluar nga 10 euro. JENI TE MIREPRITUR PER TE KALUAR TEK NE PUSHIMET VERORE QE KENI ENDERRUAR Per me shume informacion tel.0672612177 -- 0673370126.RADHIME VLORE HOTEL GRAND HOUSE "BRELOR" is located in the south of Vlora(Valona),Albania on the national road Radhim, Orikum.GRAND HOUSE "BRELOR" offers the following services for you: Rooms with kitchen with possibility of cooking for families ( couple bed, sofa , diner table,fridge,tv,air condition,toilet ect). We have also single rooms (two or 3 beds in it,private bathroom,tv,fridgebar,air condition,wireless. ect ). The Hotel offers CAFE&RESTAURANT services. The hotel staff possess ITALIAN, ENGLISH AND MACEDONIAN LANGUAGES. IN CASE YOU WANT TO SPEND YOUR HOLIDAY AS CALM AND COMFORTABLE COME TO HOTEL GRAND HOUSE "BreLor". WE ARE SURE THAT YOU WILL SPEND A WONDERFUL TIME IN OUR HOTEL YOU ARE WELCOME FOR MORE INFORMACION CONTACT US :TEL-00355/ 0673370126 -- 00355/0672612177.RADHIME VLORE.
Phone: 0673370126

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM - Hotele
 Vlore

  Video 
hotel brelor

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Hotele, qyteti Vlore Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Hotel Brelor
Hotel Brelor
Krijuar:
06-05-2014, 12:43 pm
Interesimi: 391
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info