Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Jap Me Qira Apartament Ne Himare

Apartament ne HIMARE. Apartament pushimi nė bregdetin e mrekullueshėm tė Himarės, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe tė thella tė detit Jon. Apartamenti ka njė sipėrfaqe 72 m2, ėshtė i pėrbėrė nga dy dhoma gjumi, njėra me krevat matrimonial, tjetra me dy krevate tek,si dhe tė pajisura nė mėnyrė bashkohore, me tė gjitha orenditė e nevojshme pėr ju dhe familjen tuaj. Salloni i mobiluar kėndshėm, me kolltuqe nė formė kėndi tė hapshėm, TV me DigitAlb satelitor si dhe me AIR CONDITIONER . Kuzhina e pajisur me tė gjitha mjetet e nevojshme pėr gatimin dhe servirjen. Banjo konforte me kabine dushi, ujė tė rrjedhshėm gjatė gjithė kohės, WC, bide, lavaman, pasqyrė, tharėse flokėsh, lavatriēe etj. Ballkon panoramik mbi plazhin e bukur tė Maraēit, nga ballkoni mund tė shikoni me sy tė lirė Korfuzin, ishujt e vegjėl tė Greqisė. Shtėpia ku ėshtė apartamenti gjėndet mbi njė gji tė mrekullueshėm me gjatesi 300 ml e gjerėsi prej 90 ml, tė pėrbėrė nga rėrė e trashė e e imėt, i kufizuar nga shkėmbij tė thepisur dhe nga njė det fantastik me ujra tė pastėrta me ngjyrė blu. E gjėndur buzė rrugės kryesore vetėm 200 m larg qėndrės sė qytetit , shtėpia ndodhet nė njė zonė fantastike mbi njė kodėr tė gjelbėrt me pamje ballore nga deti, 70-80 ml distancė nga bregu, dhe i rrethuar nga njė luginė me plantacione gjithmonė tė gjelbėruara ullinjsh pėrbri plazhit. Kaloni njė fundjavė tė kėndshme ose njė periudhė tė gjatė relaksi pranė brigjeve tė Jonit. Nė apartament mund tė akomodohen njė familje ose dy, tė pėrbera nga 4 deri 6 persona gjithsejt, nga tė cilėt 4 persona tė rritur dhe 1 ose 2 fėmijė.Nė apartament nuk lejohen kafshė si qen, mace etj. Apartamenti jepet me qira, minimumi 10 ditė nėmuajt Maj, Qershor dhe Shtator si dhe me 15 ditėshe 1 – 15 dhe 16 – 30 tė muajit pėr periudhėn Korrik, Gusht etj. Pėr foto rreth shtėpisė nė Himarė, hapsirat dhe komoditetin e saj mund tė shikoni (15 Foto tė ndryshme) nė Linkun e mė poshtėmė: https: Pėr rezervime mund tė na kontaktoni nė numrin e mob.Cel ++355 0684053845 ose 00355 4 4523771 email ibrace@akafp-al.org
Phone: 0684053845

 Kategorite & Qytetet 
 TURIZEM
 Vlore

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine TURIZEM, qyteti Vlore Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Jap Me Qira Apartament Ne Himare
Krijuar:
15-05-2014, 10:47 am
Interesimi: 352
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info