Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Agjenci Eventesh Per Femije

Kids & Wedding Events eshte nje agjenci profesionale e cila organizon evente te ndryshme per femije dhe te rritur. Agjencia jone me nje staf profesionistesh dhe eksperience ofrojme gjithcka qe i duhet nje ditelindjeje per femije qe ajo te quhet mbreslenes dhe te mbdetet ne kujtesen e te gjitheve. 1-ANIMATORE + KLLOUNA (organizojne:larmishmeri lojerash per femije,kercime te animuara & tullumbace me forma)etj.. 2-FACE-PAINTING (piktura nga me te bukurat ne fytyren) te realizuara nga piktorja e agjencise 3-MASKOTA (njerez te veshur me personazhet qe zgjedhin femijet si prsh Mickey&Minnie Mouse, Winnie the Pooh, Borebardha, Rapunzel,Spiderman Donald Duck etj...) 4-ZBUKURIM AMBJENTI (gjithcka realizohet me tullumbace sipas ngjyrave qe deshiron femija ose prindi) 5-DJ & MUZIKE PER FEMIJE (gjithe eventi shoqerohet me muzike per femije) 6-Por nuk harrojme pa permendur edhe personazhin e Pinguinit te cilin mund ta merrni me qira neper dasma.
Phone: 0693758443

 Kategorite & Qytetet 
 KOMUNITETI
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine KOMUNITETI, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Agjenci Eventesh Per Femije
Krijuar:
17-09-2014, 10:48 pm
Interesimi: 394
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info