Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Me Oferte Palester Gjermane

Shitet biznesi i nje palestre prodhim Profesional Gjerman ne palester jane te perfshira:28 Mjete per Fitness( Banka me Gira s cope, si dhe Piste Profesionale vrapimi me vlere 10mije euro, Steper profesional dhe 2 Bicikleta, te gjitha pak te perdorura ne Gjendje shume te mire, marke Koreane Treadmill. Cmimi eshte i diskutueshem. Pesha e te gjitha pajisjeve afersisht 12 Ton.Ne oferte do te perfshihen edhe 5 thase Boksi me vlere sejcili nga 150 deri 250 euro. Mund te kete edhe nje bashkepunim per hapje te nje biznesi te ri! info dhe foto ne fatbardhi@hotmail.com 06947 13339
Phone: 0694713339

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE - Aktivitete Sportive
 Durres

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Qendra Profesionale Tic Tirane-durres Ofron Kurse Profesionale Per Arte Marciale
Shitet Me Oferte Palester Gjermane
Krijuar:
11-10-2014, 11:22 am
Interesimi: 370
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info