Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Qendra Profesionale Tic Tirane-durres Ofron Kurse Profesionale Per Arte Marciale

Qendra Profesionale TiC me qender ne Tirane dhe Durres ofron kurse profesionale per artet marciale Taekwondo olimpike, Kickbox, Hapkido, Mix Martial Arts, Karate. Qendra TiC gjithashtu ofron Kurse speciale per femra si dhe per forca sigurie speciale. Stervitjet drejtohen nga mjeshtri nderkombetar i shkalles 5 Dan Fatmir Bardhoci. Oraret e stervitjes jane te ndara per te vegjel, te rinj, te rritur! Per me shume info mund te na gjeni ne: facebook.com/wwwqendraticcom ose youtube.com/birishqipes1
Phone: 00355694713339

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE - Kurse Profesionale
 Durres

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Qendra Profesionale Tic Tirane-durres Ofron Kurse Profesionale Per Arte Marciale
Shitet Me Oferte Palester Gjermane
Krijuar:
11-10-2014, 1:25 pm
Interesimi: 1127
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info