Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Dominusoft Training

Industria e teknologjise dhe e informacionit eshte konsideruar si nje industri fitimprurese.Ky perceptim mbi tregun terheq shume lojtare te rinj ne treg duke rritur konkurrencen.Per kete arsye skuadra jone e inxhiniereve eshte fokusuar ne rritjen e dijes ne fushen e IT.Permireso mundesite e tua vetem prane Dominusoft Training.Dominusoft AS Albania nis programet e Trajnimit perkatesisht ne: 1.Cloud / Sisteme Operative. Linux System Admin 2.Arkitekture Kompjuterike . Sisteme Elektronike 3.Mobile + Cloud. Mobile / Android / iOS Trajnimi eshte i perqendruar ne nje nivel shume profesional dhe ne nje eksperience te gjate norvegjeze.Programi i referohet nje trajnimi praktik dhe sjell perpara pjesmarresve konceptet ne zhvillimin e aplikacioneve per platformat me te popillarizuara. Programi eshte i shperndare ne 12 seanca per secilin nga 3 kurset me nje kosto prej 18.000 lek. Ne perfundim te trajnimit do te realizohet nje konkurs ndermjet studenteve per vende vakante pune si programues prane zyrave te Dominusoft AS Tirana.Rregjistrimet nisin me date 1/11/2014 deri me 10/11/2014 prane qendres Protik ICT, Tirane Ne fund te trajnimit do te jeni te afte te : 1.specifikoni,planifikoni ,ofroni,ruani dhe te veproni me nje software 2.identifikoni shkaqet e problemeve te zhvillimit software dhe permiresoni performancen e projektit https://www.facebook.com/pages/Dominusoft-Training/367966920033759?ref=bookmarks
Phone: 00355696130296

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KURSE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Dominusoft Training
Dominusoft Training
Dominusoft Training
Krijuar:
27-10-2014, 12:33 pm
Interesimi: 307
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info