Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
  Oferta E Krishtlindjeve ėshtė Nė Kėshtu Qė Nėse Ju Bleni 2 Njėsi Qė Ju Do Tė M

Unė tani kanė nė dispozicionthe Apple Iphone 6 dhe 6 plus pėr shitje nė njė ēmim shumė tė volitshme kėshtu qė tė kontaktoni me mua tani pėr tė blerė tuajat. Vini re se oferta e Krishtlindjeve ėshtė mbi kėshtu qė nėse ju bleni 2 njėsi qė ju do tė merrni 1unit falas skype; mamuzir
Phone: 2348166997712

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 -KOSOVE - Mitrovice

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Blej 2 Merrni 1 Falas Apple Iphone 6 Dhe Iphone 6 Plus 4g Phone
  Oferta E Krishtlindjeve ėshtė Nė Kėshtu Qė Nėse Ju Bleni 2 Njėsi Qė Ju Do Tė M
Krijuar:
10-11-2014, 1:05 am
Cmimi: 400
Interesimi: 302
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info