Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Opel Frontera Viti 1996, 2.700 Euro

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 85 KM.........: 190000 Opel Fronter 4x4, 4 xhama elektrik, motorr 2500 Nafte, Taksat te paguara deri ne Nentor 2015, siguracioni deri ne Janar 2015. Shum e mbajtur si nga ana estetike dhe ajo motorrike. Shitet 2700 euro per arsye mosperdorimi. Cel. : 0698283664
Phone: 0698283664

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO - Vetura
 Lezhe

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Lezhe, Shes Tavolin Per Internet Caffe 16 Vende 100 Euro
Tv Finlux 32polesh Hd 150 Euro
Bar Restorant Antika
Epson Stylus Dx4450
Filmime Dhe Foto Profesionale
Kerkoj Pajisje Network Ubnt Ubiquiti
Kurs Anglisht Me Profesor Anglez. (lezhe)
Makina Me Qera
More Radio
Nderti Rrjet Interneti Lan Dhe Wireless Per Hotele, Lokale, Etj.
Opel Frontera Viti 1996, 2.700 Euro
Pajisje Network Adsl Splitter 500 Leke
Pc Dell Optiplex 755, 265 Euro
Pc+monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro
Penobeton (beton I Lehtesuar)
Playstation 3 - 320gb Me Cip
Raft Ekspozues
Sherbim Internet Ne Lezhe
Sms Falas - Smsfalas.al
Tenda Me Qira Ne Lezhe
Volkswagen Beetle 1200 J
Web Hosting
Wireless Adsl 2/2+ Modem Router Trendnet 25 Euro
Krijuar:
26-11-2014, 11:26 am
Cmimi: 2700
Interesimi: 359
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info