Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Unique Events-ledio (ditelindje Per Femije, Festa Per Femije,evente Per Femije)

Jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. Te diplomuar ne akademine e arteve ne tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj mardhenien animator - femije. NE FCB NA GJENI ME EMRIN : "U N I Q U E - E V E N T S - L E D I O" 069 35 07 378 Te lindni vajze apo djale kete gje e ka ne dore vetem ZOTI por....ti beni te lumtur ata diten me te vecante te tyre e keni ne dore vetem ju. -Na dhuroni mundesi te tregojme kete- ----- super oferta si asnjehere me pare ----- Prenotoni per Ditelindjet e Femijeve qe organizohen ne Kopshte 1 - Nese zgjidhni **Grupin tone me animatore goca** - 10.000 leke te reja ku: a) -Per ditelindjet e gocave "3 PRINCESHA DHE NJE PIKTORE" b)-Per ditelindjet e cunave "2 personazhe super heronj ose mascota, nje piktore dhe nje princeshe" Do te shihni nje program te mbushur me lojera interesante per femije,lojera shpejtesie,lojera dinamike, kercime te animuara, forma me tullumbace nga me te ndryshmet si shpata,kapele,lule,zemra,qenushaper femije,kercime te animuara,piktura ne fytyre,forma me tullumbace,muzike per femije,flluska & foto me aparat profesional ****************************069 35 07 378************************** 2-Nese zgjidhni "Grupin ku kllouni gazmor drejton spektaklin" 15.000 leke te reja -Kllouni organizon gjithe spektaklin ku pjese e programit: lojera argetuese per femije,lojera shpejtesie,lojera dinamike, numra magjie qe femijet i shohin rralle here, kercime te animuara, forma me tullumbace nga me te ndryshmet si shpata,kapele,lule,zemra,qenusha. -Mund te zgjidhni nje nga personazhet e disneyt apo superheronjte (Mickey&Minnie Mouse,Hello Kitty,Tweety,Daisy Duck, Spiderman,Batman etj) -Facepainting (piktura nga me te bukurat ne fytyren e femijeve me bojera anti-alergjike) -Zgjidhni nje nga princeshat tona:(Borebardha,Hirushja,Aurora,Arieli & Bella) -Aparaturat profesionale te muzikes &,mikrofona (kenge per femije qe shoqerojne ambjentin & kenget ritmike me te reja qe pelqejne femijet....DJ) -Aparat profesional (momentet me te bukura te festes)
Phone: 069 35 07 378

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE - Festa
 Tirane

  Video 
https://www.youtube.com/watch?v=8-KXRBq6JAI

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Festa, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Unique Events-ledio (ditelindje Per Femije, Festa Per Femije,evente Per Femije)
Krijuar:
27-11-2014, 12:37 am
Interesimi: 1808
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info