Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Instituti I Modes Italy Sitam Tirana

Lloji i njoftimit: Blihet/Kėrkon Filiali i institutit me te madh italian te modes ,SITAM,inovatore te metodes me moderne te stilimit ne Itali e ne bote. ** FUTU EDHE TI NE BOTEN E MODES ** Kurset profesionale te Sitam-it,nga kurset baze 4-mujore deri ne ato 3-vjecare, kenaqin cdo nevoje te studenteve nga kurset baze te rrobaqepesise e deri tek ata qe kerkojne nje perfeksionim nepermjet kurseve tejet te specializuara per modelist, stilist, prerje industriale e Figurinist. Tashme ky Institut ka hapur dyert edhe ne Shqiperi ne filialin e saj te pare ne Tirane e drejtuar nga stilistja Antiola Muca. KURSET Teoria dhe praktika qe ofrohen ne kurset pergatitore te diteve te sotme ne institutet SITAM kudo neper bote,jane rezultat i nje eksperience pune dhe mesimdhenie 60 vjecare ne kete fushe. Jo me kot,metoda e shpikur nga kjo shkolle eshte zgjedhur dhe perdorur si e tille nga shume shkolla te tjera ne te gjithe boten. Ne ju ofrojme te perfitoni aftesite e duhura ne menyren me te lehte dhe efektive per rrugen qe ju keni zgjedhur te ndiqni. 1. KURSI BAZE PER PRERJE DHE QEPJE (edhe per fillestare) Mesimi i metodes me moderne Italiane Per te mesuar prerjen dhe konfeksionimin e veshjeve me lehtesi e saktesi, ne saje te mjeteve speciale SITAM 2. KURS I AVANCUAR PER PRERJE DHE KONFEKSIONIM Per te prere e konfeksionuar veshje ALTA MODA Per tu bere kreativ ne fushen e modes 3. KURS PER MODELIST Mundesia per tu bere nje profesionist i suksesshem ne boten e modes SPECIALIZIMET Moda ne ditet e sotme eshte nje amalgame teknike,arti dhe prirje natyrale. Ne synojme te perfeksionojme tekniken,te kultivojme talentin dhe te shumefishojme perpjekjet tuaja per sukses. Bota sot kerkon stiliste te kompletuar,gje qe mund te arrihet nepermjet kurseve te specializuara. 1. FIGURINIST STILIST 2. ARTET E APLIKUARA DHE IMPROVIZUESE 3. ZMADHIMI I MODELEVE PER LINJA DHE INDUSTRI Studenti eshte i lire te zgjedhe se deri ne cfare stadi preferon t'i zhvilloje aftesite e tij si stilist duke zgjedhur te trajnohet vetem si fillestar ose ne kurse me te avancuara dhe specializime. Ne perfundim te periudhes qe zgjedh te trajnohet ne Institutin tone,qofte per 4 muaj qe eshte kursi baze per fillestare,apo 3 vjet qe eshte koha e plote e formimit si stilist, studenti do te marre diplomen perkatese e cila leshohet nga SITAM ITALIA (Instituti meme i gjithe shkollave te modes SITAM ne Itali dhe ne mbare boten) dhe i lejon stilistit te ardhshem te ushtroje profesionin e tij jo vetem ne Shqiperi por ne mbare boten. I pajisur me aftesite,metodat dhe teknikat me te fundit ne kete fushe,ju do te jeni te denje per tregjet boterore te modes! PER ATA QE DESHIROJNE TE INFORMOHEN ME GJERE PERSA I PERKET KURSEVE DHE PROGRAMEVE TONA, JU FTOJME TE NA NJIHNI PERSONALISHT NE INSTITUTIN TONE ADRESA: UNAZA E RE " 100 M NGA SHESHI "SHQIPONJA", MAJTAS, KATI I DYTE. TEL 069 5223678 069 5254306 web: www.italysitamtirana.com
Phone: 0695223678

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Instituti I Modes Italy Sitam Tirana
Krijuar:
19-06-2015, 6:39 am
Interesimi: 255
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info