Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Imb-shėrbime Pėr Programin

Shėrbime pėr programin IMPLEMENTIM FILLESTAR: •Instalimi i programit. •Konfigurimi fillestar i programit. •Trajnimi i stafit. •Asistencė online (telefon, internet) ose pranė zyrave tė IMB-sė, pėrgjatė 3 muajve pas instalimit tė programit. IMPLEMENTIM I PLOTĖ: Pėrfshin asistencėn fillestare dhe: •Analizė biznesi pėr pėrshtatje optimale tė programit. •Konfigurimin e plotė tė programit: detyrat, skemat kontabėl, raportet. •Kostumizimin e tė gjitha ambjenteve tė regjistrimit, tė ēeljeve etj. •Trajnim tė plotė dhe tė avancuar tė stafit. MIRĖMBAJTJE VJETORE: Asistencė teknike dhe financiare pėr 1 vit. •Asistencė teknike online (telefon, internet) dhe pranė zyrave tė IMB-sė. •Konsulencė praktike pėr regjistrime tė pėrditshme nė program. •Asistencė pėr procedurėn e mbylljes sė vitit dhe pėr pėrpilimin e bilancit. •Vlerėsim i kėrkesave pėr funksione, raporte dhe shėrbime suplementare. •Konsulencė financiare & kontabėl. MIRĖMBAJTJE MONITORUESE: Shėrbime shtesė, monitoruese. •Monitorim periodik tė regjistrimeve nė ambiente tė ndryshmė: kontabilitet, inventar, ditar analitik, etj. •Udhėzime pėr korrigjimin e parregullsive dhe diferencave. •Konfigurimin e shtesave apo modifikimeve tė ndryshme me ndihmėn e stafit administrativ. SHĖRBIME SHTESĖ: Shėrbime shtesė sipas kėrkesave tė pėrdoruesve. •Shtesa dhe modifikime tė funksioneve dhe moduleve. •Trajnime shtesė. •Konfigurimi i raporteve specifike sipas kėrkesave tė pėrdoruesėve.
Phone: +377 44 177 111

 Kategorite & Qytetet 
 INTERNET - Software
 -KOSOVE

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Software, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine Software, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Alpha Web
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb Kosovė
Imb-shėrbime Pėr Programin
Seria Alphaweb
Krijuar:
26-06-2015, 10:16 am
Interesimi: 255
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info