Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Imb

AlphaWeb Start ėshtė programi mė i thjeshtė financiar pėr bizneset e vogla dhe tė mesme. Ju ndihmon tė administroni financat, klientėt, furnitorėt, magazinat si dhe gjeneron raportet e nevojshme zyrtare. Pėrfitimet kryesore: Punon tėrėsisht online kudo qė ka internet. Lehtėson punėn dhe komunikimin nė largėsi. Ka tė njėjtėn siguri si bankat pėr shėrbimet online. Ruan tė dhėnat (backup) automatikisht. Nuk ka nevojė pėr azhurnim, punoni gjithmonė nė versionin mė tė ri. I pėrshtatshėm pėr: biznese tė vogla dhe tė reja kryesisht me aktivitet tregtar. Modulet bazė: raporte, kontabiliteti, inventarė, blerje dhe shitje, klientė dhe furnitorė, arka dhe banka. Shėrbimi i ofruar: vėnia nė punė e programit, konfigurimi i tė drejtave dhe i ambienteve tė punės, asistencė teknike me telefon dhe online pa limit gjatė gjithė kohės sė pėrdorimit, trajnimi i pėrdoruesve, azhurnime automatike pa pagesė, qendra ndihme online 24 orė. Funksione kyēe: I thjeshtė pėr t’u vėnė nė punė AlphaWeb Start ėshtė i lehtė pėr t’u vendosur nė biznesin tuaj dhe mund tė filloni ta pėrdorni menjėherė, nuk ka asgjė pėr tė shkarkuar ose instaluar. Punon online kudo dhe kurdo qė keni nevojė dhe tė dhėnat tuaja janė tė sigurta. Ju duhet vetėm njė lidhje interneti. Administron pėrdorues tė shumtė duke pėrcaktuar (moduli i aprovimeve) nivelet e tė drejtave nė program sipas pozicionit tė punės apo hierarkisė sė pėrdoruesve. Kontrollon me lehtėsi tė gjitha veprimet duke pasur informacion tė plotė pėr tė dhėnat tuaja nė ēdo kohė. Fleksibėl dhe i personalizueshėm: Nė AlphaWeb Start ju punoni me dritare pune tė thjeshta, fleksibėl, tė pėrshtatura plotėsisht me natyrėn e aktivitetit tuaj. Ndėrton vetė formatin e dėshiruar tė faturave dhe ambienteve tė tjera tė punės duke shtuar/hequr fusha dhe funksione, duke zgjedhur pamjen fizive tė ambienteve tė punės, logon e kompanisė etj. Ndėrton manualisht raporte tė personalizuara duke grupuar tė dhenat sipas dėshirės, me filtra tė pėrzgjedhur, nė formė grafike dhe tabele. Artikujt, klientėt, furnitorėt, llogaritė mund tė transferohen automatikisht nė program duke i importuar me njė format eksel-i. Regjistron shitjet dhe shpenzimet: Regjistron shitjet, shpenzimet, tė dhėnat e klientėve dhe furnitorėve, pavarėsisht se kur apo ku ndodheni: nė zyrė, nė shtėpi, te klienti apo furnitori. Regjistron shpejt fatura shitje/blerje me njė format tė thjeshtė, nė lek dhe nė valutė tė huaj, pėr blerjet/shitjet me doganė, me llogaritje automatike tė tvsh-sė etj. Likuidon klientėt/furnitorėt automatikisht nga fatura vetėm me njė klikim. Regjistron kėrkesė shitje/blerje, ofertė shitje/blerje, urdhėr shitje/blerje dhe e konverton atė nė faturė, vetėm me njė buton. Gjeneron automatikisht raporte gjithėpėrfshirėse pėr shitjet, shpenzimet, marzhin e fitimit etj. Ndjek ecurinė e biznesit nėpėrmjet raportimit: Me modulin e raporteve ju merrni nė ēdo kohė njė pamje tė plotė tė aktivitetit tuaj, duke ju ndihmuar tė planifikoni vendimet e duhura pėr biznesin tuaj. Gjeneron formate tė gatshme raportesh financiare dhe menaxheriale tė grupuara sipas funksioneve – bilanci kontabėl, pasqyra e tė ardhurave dhe shpenzimeve, cash flow, etj. Raportet pasqyrohen nė formė tabelash dhe grafikėsh, me tre lloje filtrash, me madhėsi dhe ngjyra tė ndryshme. Nė sajė tė funksionit Business Intelligence, kombinoni tė dhėna dhe filtra tė ndryshme pėr tė marr raporte tė personalizuara.
Phone: +377 44 177 111

 Kategorite & Qytetet 
 INTERNET - Software
 -DIASPORA

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Alpha Web
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb Kosovė
Imb-shėrbime Pėr Programin
Seria Alphaweb
Krijuar:
26-06-2015, 10:19 am
Interesimi: 271
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info