Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Imb

Alpha Start ėshtė program i thjeshtė financiar pėr bizneset e vogla dhe tė mesme. Ju ndihmon tė administroni aktivitetin tuaj tė pėrditshėm qė nga shitjet e deri te financat. Pėrfitimet kryesore: Ėshtė i thjeshtė nė pėrdorim dhe vendoset lehtė nė punė. Gjeneron automatisht bilancin kontabėl, PASH-nė, Cash flow, libėr shitjeje, libėr blerjeje, etj. Administron inventarin, shitjet/blerjet, klientėt/furnitorėt. Modulet bazė: raporte, kontabiliteti, inventarė, blerje dhe shitje, klientė dhe furnitorė, arka dhe banka. Shėrbimi i ofruar: instalim, trajnim profesional pėr pėrdorimin e programit, asistencė teknike fillestare pėr tė vėnė nė punė programin, manuale pėrdorimi dhe video tutoriale pa pagesė. Funksione kyēe: Regjistron shpejt shitjet dhe shpenzimet Regjistron fatura shitje/blerje me njė format tė thjeshtė, nė lek dhe nė valutė tė huaj, pėr blerjet/shitjet me doganė, me llogaritje automatike tė tvsh-sė etj. Likuidon klientėt/furnitorėt automatikisht nga fatura vetėm me njė klikim. Regjistron veprim pas veprimi detyrimin e klientėve duke mbajtur nėn kontroll situacionin e tyre. Shton artikuj, klientė e furnitorė tė rinj gjatė regjistrimit tė faturave duke shpejtuar procesin e faturimit. Gjeneron automatikisht raporte gjithėpėrfshirėse pėr shitjet, shpenzimet, marzhin e fitimit etj. Administron inventarin: Kontrollon lėvizjet e inventarit me mbi 20 raporte tė hollėsishme, duke i kategorizuar sipas magazinave, furnitorėve, grupimit, pėr periudha tė ndryshme kohore. Regjistron njė numėr tė pakufizuar artikujsh me tė dhėna tė plota si: kod/kod bar, grupi i artikullit, deri nė dy njėsi matjeje, niveli i tvsh-sė, furnitori, si dhe tė dhėna tė tjera shtesė si: pesha bruto dhe neto, origjina e mallit etj. Regjistron hyrje/daljet e artikujve nė magazinė, duke plotėsuar shpejt, pak fusha, nė njė format tė thjeshtė fletėhyrje dhe fletėdalje magazine. Importon automatikisht tė dhėna masive nė program si listė artikujsh me gjendjet e tyre, fletėhyrjet/fletėdaljet nė magazinė. Kontabilizon me lehtėsi dokumentet: Raportet e kontabilitetit pėrmblidhen nė njė seksion tė veēantė, regjistrim pėr regjistrim si dhe tė pėrmbledhura: Bilanci kontabėl, PASH, Cash flow, etj. Punon me planin aktual tė llogarive mbėshtetur nė SKK, i cili pėrditėsohet ēdo herė qė ka ndryshime nė legjislacion. Shton, modifikon dhe fshin llogari kontabėl. Pėrmban skema tė gatshme kontabilizimi pėr pjesėn mė tė madhe tė veprimeve: shitje, blerje, arkėtime/pagesa, magazina. Llogaritė kontabėl mund tė importohen automatikisht nė program, bashkė me gjendjet e tyre. Kontrollon dhe pėrcakton detyrat e pėrdoruesve tė programit: Administratorėt pėrcaktojnė rolet dhe detyrat e secilit pėrdorues nė program: Pėrcakton funksionet ku do tė kenė tė drejta pėr tė regjistruar dokumente, pėr t’i korrigjuar ato apo vetėm pėr tė parė raporte. Zgjedh formatin e dokumentit qė dėshiron pėr secilin pėrdorues, fushat qė do tė jenė tė plotėsuara automatikisht (default) dhe fushat qė do tė plotėsohen manualisht nga pėrdoruesi. Kontrollon nė ēdo kohė dokumentet e regjistruar nga ēdo pėrdorues (tė cilat arkivohen). Ndjek ecurinė e biznesit nėpėrmjet raportimit: Me modulin e raporteve merrni nė ēdo kohė njė pamje tė plotė tė aktivitetit, duke ju ndihmuar tė planifikoni vendimet e duhura pėr biznesin tuaj. Raportet zyrtare: PASH 1, PASH 2, bilanci kontabėl, rrjedhja e parasė (“cash flow”) etj. Raporte pėr inventarin, blerjet, shitjet, klientėt, furnitorėt. Raporte pėr veprimet me arkat, bankat, kontabilitetin, marketimin, ku tė gjitha raportet janė tė eksportueshme nė format Eksel-i. Kėrkesa teknike: Program rrjeti; Instalimi online ose drejtpėrdrejt nga CD; Lidhet me: printerat, peshoret elektronike, lexuesit optikė (skaner), kasat fiskale etj. Parametrat e kompjuterit: Sistemi operativ: Me ēdo sistem Windows-i si: Windows 7 (dhe mė i pėrparuar), Windows server 2003 (dhe mė i pėrparuar); Procesori: Minimumi Dual Core 2GHz, Ram 2 GB (dhe mė i pėrparuar);; Hard Disk: Minimumi 100 GB; Databaza e programit: SQL Server 2008 (dhe mė i pėrparuar);
Phone: +377 44 177 111

 Kategorite & Qytetet 
 INTERNET - Software
 -KOSOVE

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Software, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine Software, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Alpha Web
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb Kosovė
Imb-shėrbime Pėr Programin
Seria Alphaweb
Krijuar:
26-06-2015, 10:24 am
Interesimi: 270
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info