Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Imb

AlphaWeb Business Onsite AlphaWeb Business (me server tė brendshėm) ėshtė program financiar pėr administrimin e bizneseve tė mėdha dhe ndėrmarrjeve me strukturė komplekse pune. Ky sistem instalohet nė njė server tė brendshem profesional nė ambientet e ndėrmarrjes. Pėrshtatet pėr aktivitete specifike si banka, institucione dhe ente buxhetore si dhe biznese private tė cilat kanė njė organizim punė tė mirėstrukturuar. Pėrmban module tė plota, pėr njė ndjekje analitike tė procesit tė blerjes, shitjes, prodhimit, burimeve njerėzore etj. Ėshtė i orientuar drejt sistemeve “ERP”, si pėr sa i pėrket fleksibilitetit, ashtu edhe personalizimit qė ofron pėr ēdo ambient pune. Fleksibilet dhe personalizim i lartė: Ambientet e punės mund t’i personalizosh sipas dėshirės –formatet e regjistrimeve, formatet e raporteve dhe filtrat pėrkatės. Punon lehtėsisht, falė ndėrfaqes sė thjeshtė dhe praktike tė programit, tė shoqėruara me udhėzime nė ēdo hap. Funksione pėr ēdo aktivitet: AlphaWeb Onsite pėrmban module pėr tė gjitha llojet e aktiviteteve. Nė varėsi tė sektorit ku vepron, ti zgjedh ato module qė i pėrshtaten punės tėnde. Funksionet bazė: Inventari, Klientėt dhe Furnitorėt, Blerjet dhe Shitjet, Raportet, Administrimi, Kontabiliteti. Funksionet shtesė: Qendrat e kostos, Asetet, Burimet Njerėzore, Prodhimi, Transferimi. Funksione tė pėrparuara: Aprovimet, Autorizimet, Rezervimet dhe Business Intelligence. Raporte dhe analiza: Me modulin e raporteve merr nė ēdo kohė njė pamje tė plotė tė aktivitetit, duke ndihmuar tė merrėsh vendimet e duhura pėr ndėrmarrjen. Gjeneron nė ēdo kohė formate tė gatshme raportesh financiare dhe menaxheriale – bilanci kontabėl, pasqyra e tė ardhurave dhe shpenzimeve, cash flow etj. Raportet pasqyrohen nė formė tabelash dhe grafikėsh, me tre lloje filtrash, me madhėsi dhe ngjyra tė ndryshme. Janė tė shpejtė nė shfaqjen e informacionit dhe mund t’i eksportoni nė formate tė ndryshme si eksel, pdf etj. Moduli i Aprovimeve: Me modulin e Aprovimeve standardizon procedurat e punės sipas hierarkisė sė punonjėsve. Ky modul konsiston nė delegimin e detyrave pėr aprovim, nė rastet kur procedurat standarde tė punės kėrkojnė njė miratim nga njė menaxher apo anėtar i njė hierarkie mė tė lartė. Moduli Business Intelligence: Me Business Intelligence mund tė ndėrtosh raporte specifike nga mė tė thjeshtat nė formė listash me tė dhėna, deri te mė tė komplikuarat me shumė kolona dhe informacione. Business Intelligence tė ndihmon nė grupimin e tė dhėnave duke vėnė theksin nė informacionin e dėshiruar nga pėrdoruesi. Formatet e raporteve nė Business Intelligence janė shumė fleksibėl dhe me filtra tė personalizuara. Mundėsi pėr tė kontrolluar tė dhėnat tuaja online: Me AlphaWeb Onsite, pavarėsisht se tė dhėnat tuaj ndodhen nė serverin e brendshėm, pėrdoruesit e programit mund tė kontrollojnė tė dhėnat e tyre online nė ēdo kohė. Pėr kėtė nevojitet njė linjė interneti me IP publike.
Phone: +37744 177 111

 Kategorite & Qytetet 
 INTERNET - Software
 -KOSOVE

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Software, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Alpha Web
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb
Imb Kosovė
Imb-shėrbime Pėr Programin
Seria Alphaweb
Krijuar:
26-06-2015, 10:42 am
Interesimi: 279
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info