Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Apple Iphone 6s Plus 128gb............ 500

Ne ofron pakic m t mira online dhe me shumic t Electronics: t tilla si telefonat, laptop, televizor, kamera dhe m shum. Me prvojn ton, ne jemi shum t fokusuar n nevojat e klientve tan dhe t ofroj produkte me cilsi t shklqyera pr klientt tan bestelectmusic@gmail.com bestelectmusic@hotmail.com Skype I.D:electmusic PHONES: APPLE iPhone 6 128GB ................. 380,00 Apple iPhone 6 64GB .................. 350,00 Apple iPhone 6 16GB .................. 300,00 APPLE iPhone 6 plus 128GB ............ 400,00 Apple iPhone 6 Plus 64GB ............. 370,00 Apple iPhone 6 Plus 16GB ............. 320,00 Apple iPhone 6S 128GB............ 450.00 Apple iPhone 6s 64GB ............ 400,00 Apple iPhone 6s 16GB ............ 370,00 Apple iPhone 6S Plus 128GB............ 500.00 Apple iPhone 6s Plus 64GB ............ 450,00 Apple iPhone 6s Plus 16GB ............ 410,00 Apple iPad Air 16GB ................ 200,00 Apple iPad Air 32GB ................ 300,00 Apple iPad mini 2 16GB ............. 189,00 Apple iPad mini 2 32GB ............. 229,00 Samsung Galaxy S6 edge Plus 32GB........ 340,99 Samsung Galaxy S6 edge Plus 64GB........ 380.99 Samsung Galaxy S6 edge Plus 128GB....... 430,00 Samsung Galaxy S6 edge, 32GB ........... 300,99 Samsung Galaxy S6 edge, 64GB ........... 340,99 Samsung Galaxy S6 edge, 128GB........... 380,99 Samsung GALAXY Note 4 32GB ............ 250,00 Samsung Galaxy Note 3 16GB ............ 170,00 Samsung Galaxy S5 16GB ................ 180,00 Samsung Galaxy Note 4 Edge 32GB........ 280,99

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
2x Pioneer Cdj-2000 Nexus & 1x Djm-2000 Nexus + 1 Rmx-1000 Effector......2200
Apple Iphone 6s Plus 128gb............ 500
Apple Macbook Pro 17 Notebook......550.00 Eur
Canon Eos 5d Mark Iii Body Only Digital Camera.......850eur
Genelec 1038b Active Mid Field Monitor..........1980.00 Eur
Gibson Custom Shop 1968 Les Paul.......1300 Euro
Roland Td-30kv V-pro Series Electronic Drum Kit......1950.00 Eur
Selmer (paris) Professional Tenor Saxophone 54s........1050.00 Eur
Yamaha Tyros 5 61 Keyboard............1900.00 Eur
Krijuar:
04-11-2015, 1:51 am
Cmimi: 500
Interesimi: 252
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info