Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Canon Eos 5d Mark Iii Body Only Digital Camera.......850eur

Ne ofron pakic m t mira online dhe me shumic t Electronics: t tilla si telefonat, laptop, televizor, kamera dhe m shum. Me prvojn ton, ne jemi shum t fokusuar n nevojat e klientve tan dhe t ofroj produkte me cilsi t shklqyera pr klientt tan bestelectmusic@gmail.com bestelectmusic@hotmail.com Skype I.D:electmusic Canon EOS-1Ds Mark II Digital Camera.......1500EUR Canon EOS 5D Mark III Body Only Digital Camera.......850EUR Canon EOS 5D Mark II Body Only Digital Camera........650EUR Canon EOS 6D Digital SLR Camera Body........540.00 EUR Canon EOS 7D Digital SLR Camera Body...........500EUR Canon EOS 40D (28-135mm) Digital Camera.........620EUR Canon EOS-1D Mark III Body Only Digital Camera........950EUR Canon EOS-1Ds Mark III Digital Camera........2,000EUR Canon EOS 50D 15.1MP Digital SLR Camera (Body Only).......350EUR Canon EOS 550D Digital SLRCamera (Body Only).......450EUR Nikon COOLPIX 5700 Digital Camera.........300EUR Nikon D700 12.1MP Digital SLR Camera (Body Only).......650EUR Nikon D100 Digital SLR Camera (Body Only).......550EUR Nikon D3 Body Only Digital Camera........1000EUR Nikon D3s Digital SLR Camera (Body Only).......1500EUR Nikon D3x Digital SLR Camera (Body Only)........1600EUR Nikon D2Xs (Body Only) Digital Camera.......900EUR Nikon D50 Digital Camera with 18-70mm Lens ........500EUR Nikon D2X Digital Camera ......550EUR Olympus Camedia C-5050 Zoom Digital Camera ......500EUR Sony Cyber-Shot DSC-R1 Digital Camera.......500EUR Sony Alpha DSLR-A700 (Body Only) Digital Camera..460EUR Sony Cyber-Shot DSC-V3 Digital Camera........400EUR Sony Cyber-Shot DSC-M1 Digital Camera........410EUR Pentax ist D Digital SLR Camera Body 6..1 Megapixel with 16-45mm f4 Lens----400EUR Canon XH A1 Mini DV Digital Camcorder......1,000EUR Canon GL2 Mini DV Digital Camcorder........780EUR Canon XL H1 HDV Digital Camcorder..........1,680EUR Canon XL H1A HD Digital Camcorder..........1,780EUR Sony HDR-CX12E Full HD 10MP Handycam Camcorder......450.00 EUR Hasselblad H3DII-39, 39 Megapixel SLR Digital Camera ...5500.00 EUR Hasselblad H3D-II-50 Digital Camera .........5900.00 EUR Hasselblad H4D-50 Digital SLR Camera ........6400.00 EUR Hasselblad H4D-60 Digital SLR Camera .........9500.00 EUR Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM Telephoto Zoom Lens..... 700EUR Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM Telephoto Zoom Lens..... 600EUR Canon EF 85mm f/1.2L II USM Medium Telephoto Lens....... 600EUR Canon EF 50mm f/1.2 L USM Lens...............480EUR Canon EF 24-70mm f/2.8L USM Zoom Lens......... 420EUR Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM Zoom Lens........ 520EUR Canon EF 24-105mm f4L IS USM Zoom Lens......... 350EUR Canon EF 500mm f/4.0 L IS USM Lens ..........1550.00 EUR Nikon AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR.......450.00 EUR

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Kamera
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Kamera, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
2x Pioneer Cdj-2000 Nexus & 1x Djm-2000 Nexus + 1 Rmx-1000 Effector......2200
Apple Iphone 6s Plus 128gb............ 500
Apple Macbook Pro 17 Notebook......550.00 Eur
Canon Eos 5d Mark Iii Body Only Digital Camera.......850eur
Genelec 1038b Active Mid Field Monitor..........1980.00 Eur
Gibson Custom Shop 1968 Les Paul.......1300 Euro
Roland Td-30kv V-pro Series Electronic Drum Kit......1950.00 Eur
Selmer (paris) Professional Tenor Saxophone 54s........1050.00 Eur
Yamaha Tyros 5 61 Keyboard............1900.00 Eur
Krijuar:
04-11-2015, 1:53 am
Cmimi: 850
Interesimi: 238
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info