Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Ambient Biznesi Me Qera

Jap me qera ne Sauk i Ri, Rr.Hamide Dalipi, 50 ml nga xhamia, Ambient Biznesi 100 m2 i pandare dhe 50 m2 ballkone.Kati i 3.Tavane druri.Pamje nga te gjitha anet.Ajer i paster e qetesi.Shkalle me vehte.Garazh.I pershtatshem per:Qender mesimi gjuhesh kurse; Call Center; Salle Interrneti; Klinike Dentare- Mjekesore; Zyra-Studio; Cerdhe feminjesh; Minirepart Fasonerie; Ambient Banimi i pamobiluar vetem per te huaj etj. Qeraja 300 Euro/muaj.Cel:0686456818.
Phone: 0686456818

 Kategorite & Qytetet 
 BIZNESI
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine BIZNESI, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine BIZNESI, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Ambient Biznesi Me Qera
Ambient Biznesi Me Qera
Ambient Biznesi Me Qera
Ambient Biznesi Me Qera
Banese Me Qera Kati Iii Vile
Banese Me Qera Kati Iii Vile
Banese Me Qera Kati Iii Vile
Banese Me Qera Kati Iii Vile
Banese Me Qera Kati Iii Vile
Banese Me Qera Kati Iii Vile
Banesi Me Qera Kati Iii Vile
Krijuar:
30-01-2016, 1:17 pm
Interesimi: 163
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info