Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Gjurmoni Mjetet Tuaja Ne Kohe Reale

Ne ofrojme paisje gps dhe sisteme gps te cilat jane ideale per perdorim personal ose per biznesin tuaj. Paisjet tona GPS komunikojne me sistemin dhe paraqesin ne harte levizjet e objektit. OPSIONET: LOKALIZIM;TE PERCAKTOSH KU ESHTE AUTOMJETI NE NJE MOMENT TE CAKTUAR,ZONEN GJEOGRAFIKE DHE VENDNDODHJEN. TE VEZHGOSH AUTOMJETIN NE KOHE REALE; SI DHE SHPEJTESINE E TIJ TE LEVIZJES. TE VEZHGOSH DHE KUR MJETI JUAJ ESHTE I NDALUAR NESE AI PO QENDRON I NDEZUR APO I FIKUR. LAJMERIM NE QOFTESE MJETI JUAJ KALON SHPEJTESIN E LIMITUAR NGA JU. FIKNI MAKINEN TUAJ NE CDO KOHE OSE E BLLOKONI TE ECE DERI NE 20 km/h . OPSION QE JU LAJMERON SE LETRAT E MJETIT TUAJ PO MBAROJN SI Psh. SIGURACIONI JUAJ PO MBARON OSE KUALIDIMI Etj... LAJMERIM PER SERVISIN E MJETIT TUAJ SI Psh. KILOMETRAT PER NDERRIM VAJI JAN MBUSHUR OSE PER FILTRAT E NAFTES VAJIT AJRIT.etj... LLOGARITJE E DISTANCES NE KM PER INTERVALE KOHE TE CAKTUAR MUNDESI QE TE SHIKOSH HISTORIKUN E LEVIZJES SE MAKINES NE CDO KOHE MUNDESI PERDORIMI I BUTONIT SOS NE RAST EMERGJENCE I CILI MUND TE SHKOJ NE PROGRAM DHE JU LAJMERON ME Email DHE JANE MJAFT TE SIGURTA RRETHONI NJE ZONE OSE ME SHUM NE HARTE DHE NE CDO ZONE VENDOSNI EMRIN E ZONES DHE KUR MJETI JUAJ HYNE NE ATE ZONE AI JU LAJMERON ME MESAZH. PROGRAMOJME QE NE CDO FUND DITE, FUND JAVE, FUND MUAJI JU DERGOHET NE EMAIL-IN TUAJ PER CDO MJET NJE GRAFIK Informata te pergjithshme Targa MJETIT Periudha ,Fillimi i rruges,Mbarimi i rruges,Kohezgjatja e rruges,Kohezgjatja e levizjes, Kohezgjatja e ndaleses,Shpejtesia me e larte,Shpejtesia mesatare,Njehsimi i mbishpejtesise,Konsumimi i karburantit litra , Koha Motori duke punuar,Koha Motori ne pushim,Gjendja e Rrugematesi te makines eshte:193972 km.Oret e motorit te mjetit total, Emrin e Vozitesit etj... Ju mund te shikoni mjetet tuaja ne kompjuter , Telefon Android,Iphone Ofrojme dhe shume opsione te tjera . NE OFROJM PAISJEN DHE KARTEN SIM FALAS DHE MIREMBAJTJE E PERHERSHME E PAISJES VETEM PER 1000 LEKE NE MUAJ.

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE
 -DIASPORA

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Gjurmoni Mjetet Tuaja Ne Kohe Reale
Gjurmoni Mjetet Tuaja Ne Kohe Reale
Gjurmoni Mjetet Tuaja Ne Kohe Reale
Gjurmoni Mjetet Tuaja Ne Kohe Reale
Krijuar:
14-02-2016, 11:02 pm
Interesimi: 179
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info