Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Apartament 1+1

Shitet shtepi 1+1 me organizim te brendeshem 1 dhome gjumi, 1 tualet , korridor, ballkon si dhe salloni i perbashket me kuzhinen. Ambjenti ka orjentim Veri-perendimor me akses te plote me driten e diellit. Per me teper informacione ju lutem na kontaktoni
Phone: 0694050036

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Sarande

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Sarande
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Sarande Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apartament 2+1
Apartament 3+1
Apartament Per Shitje Ne Sarande
Apartament3+1
Shitet Apartament 1+1
Shitet Papafingo Duplex Ne Sarande
Krijuar:
19-02-2016, 1:36 pm
Interesimi: 147
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info