Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Bar Restorant Primavera

Ne qytetin e bukur te Vlores ne daten 1 Shkurt 2016 hapet nje restorant ku do gjeni nje ambjent mjaft komod Bar Restorant PRIMAVERA gjithÁka eshte punuar me kujdes deri ne detaje per te sjelle nje ambjent sa me te ngrohte dhe mikprites, me nje sherbim cilesor dhe me larmin e guzhines italiane, te gatuara ne nje guzhine profesionale dhe te specializuar,me guzhunier Italian , verera dhe bar te kompletuar. Adresa Rruga vlore - uje ftohte prane shkolles se Marines! RESTORANT PRIMAVERA nje zgjedhje ndryshe ne qytetin tone ejani ta shijoni JU MIREPRESIM!
Phone: 0692865914

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE
 Vlore

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti Vlore
Parardhese reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti Vlore Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Bar Restorant Primavera
Krijuar:
04-04-2016, 9:32 pm
Interesimi: 181
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info