Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Apple Iphone 6s Plus (latest Model) - 128gb

Oferta Promo !!! Blej 2 get 1 tė lirė. oferta garantuar Ne jemi te specializuar nė shpėrndarjen e elektronikės: tė tilla si iPhone i ri, iPad, MacBook, Samsung, Digital Cameras, origjinale Apple iPhone 6 dhe 6 Plus-128 GB / 64 GB Fabrika Lexuara .. dhe laptopė, lojra, instrument muzikor, baby endacak etj Objektivi ynė ėshtė qė tė zhvillojė marrėdhėnie afatgjata me klientėt tanė. Pėr tė bėrė kėtė vazhdimisht ekzistues tė sigurojė klientėt tanė produkte tė reja harton avancuar, dhe risitė patentuar kėshtu ata mund tė qėndrojnė nė krye tė tregjeve tė tyre. Tė gjitha tė produktit mė poshtė janė krejt tė re dhe vjen me njė minimum prej 12 muaj garanci ndėrkombėtare dhe politikėn e kthimit .. Pėr mė shumė informacion ju lutemi tė na kontaktoni pėrmes emailit apo skype .. Skype: Isaiah.Anthony01

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 -KOSOVE - Mitrovice

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Mitrovice
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Mitrovice Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Lg 60lf6300 Full Hd Led-lcd Smart Tv
Samsung Galaxy S7 Brand New
Stokke Xplory Standard Single Seat Stroller
Apple Iphone 6s Plus (latest Model) - 128gb
Apple Macbook Air & Pro Buy 2 Get 1 Free
Canon 5d Mark Iii & Canon 5d Mark Ii Buy 2 Get 1 Free
Krijuar:
05-04-2016, 12:14 pm
Cmimi: 490
Interesimi: 159
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info