Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Oficerė Mjekėsore, Infermiereve, Zyrtarėve Research, Zyrtarėt Administrative, Pr

Nestlé ėshtė kompania mė e madhe e ushqimit nė botė, me njė fokus nė ushqyerit, Health & Wellness, kompani udhėheqėse tė ushqyerit, shėndetin dhe Wellness nė botė. Misioni ynė e "ushqimit tė mirė, tė mirė Life" ėshtė pėr tė siguruar konsumatorėt me provė tė mirė, zgjedhje mė tė kalori nė njė gamė tė gjerė tė ushqimit dhe kategorive pije dhe ushqim raste, nga mėngjesi deri nė mbrėmje.


Zgjidhja jonė globale eRecruiting pėrfshin mundėsitė nė 48 vende. Nė Nestle, ju do tė keni mundėsi tė rritet nė ēdo kuptim tė fjalės - profesionalisht, personalisht dhe intelektualisht. Ne ofrojmė Fixed Pay, ndryshueshme Pay, Pėrfitimet, rritjen personale & Development, Puna-Life Mjedisit.

  Vende tė lira nė fusha tė ndryshme nga oficerė mjekėsore, infermiereve, Zyrtarėve Research, zyrtarėt Administrative, pritėsi, e.t.c.

Kandidatėt e interesuar janė tė dėrgojnė CV e tyre / Resume pėr: nestleadmins@officesadmins.com

Paga: 110,000 Euro nė vit.

Nestle SA
14 Gjergj Fishta Bulevard,
Tiranė,
Albania.
Phone: 35542234065

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 -DIASPORA - Londer

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Oficerė Mjekėsore, Infermiereve, Zyrtarėve Research, Zyrtarėt Administrative, Pr
Krijuar:
21-05-2016, 12:35 pm
Interesimi: 203
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info