Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Used Lexus Lx570 2015 For Sale- Only One Previous Owner

The 2015 Model Lexus LX570 gulf spec edition with extremely low mileage,this vehicle is as good as brand new and has never been Involved in any crash , the vehicle is graded full option. Tires are %100 great, the car is in perfect shape Make and Model: LEXUS LX 570 Year: 2015 Mileage: 14,655 Transmission: 6-speed Automatic w/OD Exterior Color: Nebula Gray Pearl Interior Color: Black Engine: 8 Cyl 5.7L Gas Drive Type: 4WD Body Style: Sport Utility Fuel: Gas MPG City/Hwy: 12/17 Vehicle Trim: 4WD I need to sell this car urgently,so only serious and interested person should contact me for the purchase of this car. Contact to e-mail : kareldegucht028@gmail.com, kareldegucht@outlook.com

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AUTO, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine AUTO, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Used Lexus Lx570 2015 For Sale- Only One Previous Owner
Krijuar:
12-06-2016, 7:03 pm
Cmimi: $43,000
Interesimi: 90
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info