Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shes Tokė Ne Zone Bregetare E Pershtatshme Per Aktivitete Te Ndryshme.

25 euro Cmimi i diskutueshem Kjo tokė ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afėr Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania . Sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte: Toka me sipėrfaqe 11000 m2 kushton 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem.Ka dalje nė rrethrrutullimin qe lidh detin dhe Apollonin muzeun Arkologjik . Janė me ēertifikata pronėsie tė rregullta. Nėse jeni tė interesuar kontaktoni: Cel 0682666140 agustinmiraka@hotmail.com


 
Phone: 0682666140

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -DIASPORA

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shitet Toka Me Siperfaqe 3500 M2 Ne Fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier
Shes Tokė Ne Zone Bregetare E Pershtatshme Per Aktivitete Te Ndryshme.
Shitet Toka 25 Euro M2 Cmimi I Diskutueshem Ne By-pass E Fier - Levan Nė Albani
Shitet Toka Me Siperfaqe 3500 M2 Ne Fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.
Krijuar:
16-07-2016, 11:30 am
Interesimi: 114
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info