Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Okazion :shitje E Aparaturave Komplet Te Nje Klinike Dentare

Shiten aparaturat e nje klinike dentare ku perfshihen:1-Uniti dentar i markes Dentsan(i mirebajtur)2-Tavolina e punes bashke me 2 stola pune per mjekun 3-Banak ne forme L-je me ekspozitor prej xhami dhe sirtar te pershtatshem per veglat e punes se mjekut 4-Komplet kolltuqesh (3+2+1) bashke me tavolinen e mesit per dhomen e pritjes se pacienteve...etjĺ
Phone: 0692369680

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Berat

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Berat
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Berat Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Okazion :shitje E Aparaturave Komplet Te Nje Klinike Dentare
Shitje E Aparaturave Komplet Te Nje Klinike Dentare
Krijuar:
11-08-2016, 7:33 pm
Interesimi: 113
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info