Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitje E Aparaturave Komplet Te Nje Klinike Dentare

Shiten aparaturat e nje klinike dentare (si ne foto)1-Poltroni i markes:Dentsan 2-tavolina+stola pune 3-Banaku me ekspozitor xhami+sirtar per veglat 4-mobiljet e dhomes se pritjes se pacienteve.Cmimi 3000euro.
Phone: 0692369680

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Berat

  Video 
Nuk ka

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Berat Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Okazion :shitje E Aparaturave Komplet Te Nje Klinike Dentare
Shitje E Aparaturave Komplet Te Nje Klinike Dentare
Krijuar:
11-08-2016, 8:26 pm
Interesimi: 96
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info