Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kurse Ne Dege Te Artit,muzikes Dhe Gjuhe Te Huaja.qendra Performance

Qendra Kulturore Artistike Performance Angazhojini femijet tuaj, ne kurset: Piano,Kitare,Violine,Bateri,Kenge,Balet Klasik,Hip-Hop,Pikture,Aktrim,Gjuhe te Huaja(Anglisht,Italisht,Frengjisht,Gjermanisht) etj. Mund te regjistroheni ne cdo kohe, vlen per te gjitha moshat, duke filluar qe nga mosha 3 vjec. Na gjeni shume lehte ,tek rruga Budi, prane Liceut Artistik,100 m siper Drejtorise se Higjenes. Mund te na telefononi ne nr : 042343375 ose 0672008030
Phone: 0672008030

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kurse Ne Dege Te Artit,muzikes Dhe Gjuhe Te Huaja.qendra Performance
Krijuar:
17-08-2016, 6:42 pm
Interesimi: 116
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info