Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Toka Me Siperfaqe 3500 M2 Ne Fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.

Sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fahatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipėrfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i diskutueshem.Rruga eshte ne ndertim e siper , Janė me ēertifikata pronėsie tė rregullta. Nėse jeni tė interesuar kontaktoni: agustinmiraka@hotmail.com Cel 0682666140
Phone: 0682666140

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine AKTIVITETE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shitet Toka Me Siperfaqe 3500 M2 Ne Fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier
Shes Tokė Ne Zone Bregetare E Pershtatshme Per Aktivitete Te Ndryshme.
Shitet Toka 25 Euro M2 Cmimi I Diskutueshem Ne By-pass E Fier - Levan Nė Albani
Shitet Toka Me Siperfaqe 3500 M2 Ne Fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.
Krijuar:
17-09-2016, 2:31 pm
Interesimi: 94
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info