Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kredi Ofrojnė Mes Tė Veēantė Nė 72 Orė

Kjo ėshtė pėr tė ju njoftojmė se shumica e parave-huadhėnėsit janė tė rreme unė jam duke kėrkuar hua ajo ka qenė 2 vjeē. Unė kam vizituar njė vend tė shpalljes sė kredi nė mes tė veēantė seriozisht nė mbarė botėn dhe unė i kam njohur Z. frikshėm, me emrin e Mathieu Jaenluc kokė banori nė Francė qė ndihmon personin nė tėrėsi : tė jetosh nė Francė, Kolumbi, Singapor, Malajzi, Kanada, Amerikė, Martinique, Guadeloupe, Reunion , kaledonia e Re, Polinezia-franceze dhe tė tjera, duke i bėrė ato kredi dhe kjo mė dha njė kredi prej 390.000 euro, me njė shumė tė dobėt tė interesave tė tij, i takon 2% zot i gjithė kohėzgjatjen e kredisė dhe ka brenda nė vijim 72 orė, kam marrė tė holla nė llogarinė time pa protokoll. Duhet personale tė kreditit tuaj bankave tė refuzojė tė japė hua,ju janė tė ndaluara tė bankės dhe tė tjerėt, pėr tė dėrguar ju dhe ju do tė jetė i kėnaqur, por vėmendje pėr ju qė nuk mė pėlqen tė shlyer kreditė. Kėtu ėshtė e tij e-mail:jaenlucdubois@hotmail.com ju Lutem dėrgoni kėrkesėn tuaj pėr njė kredi me e-mail ( jaenlucdubois@hotmail.com)Kjo ėshtė pėr tė ju njoftojmė se shumica e parave-huadhėnėsit janė tė rreme unė jam duke kėrkuar hua ajo ka qenė 2 vjeē. Unė kam vizituar njė vend tė shpalljes sė kredi nė mes tė veēantė seriozisht nė mbarė botėn dhe unė i kam njohur Z. frikshėm, me emrin e Mathieu Jaenluc kokė banori nė Francė qė ndihmon personin nė tėrėsi : tė jetosh nė Francė, Kolumbi, Singapor, Malajzi, Kanada, Amerikė, Martinique, Guadeloupe, Reunion , kaledonia e Re, Polinezia-franceze dhe tė tjera, duke i bėrė ato kredi dhe kjo mė dha njė kredi prej 390.000 euro, me njė shumė tė dobėt tė interesave tė tij, i takon 2% zot i gjithė kohėzgjatjen e kredisė dhe ka brenda nė vijim 72 orė, kam marrė tė holla nė llogarinė time pa protokoll. Duhet personale tė kreditit tuaj bankave tė refuzojė tė japė hua,ju janė tė ndaluara tė bankės dhe tė tjerėt, pėr tė dėrguar ju dhe ju do tė jetė i kėnaqur, por vėmendje pėr ju qė nuk mė pėlqen tė shlyer kreditė. Kėtu ėshtė e tij e-mail:jaenlucdubois@hotmail.com ju Lutem dėrgoni kėrkesėn tuaj pėr njė kredi me e-mail ( jaenlucdubois@hotmail.com)
Phone: 0625321295

 Kategorite & Qytetet 
 AKTIVITETE - Teater
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kredi Ofrojnė Mes Tė Veēantė Nė 72 Orė
Krijuar:
22-11-2016, 8:47 pm
Interesimi: 82
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info