Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Ofroj Pune Kerkoj Ekspert Riparime Telefoni

Kerkoj ekspert ne fushen e riparimeve dhe riprogramimeve dhe telefonave, gjithashtu dhe ne programimet e IOS & Android Te kete eksperience ne kete fushe (Nuk na intereson shkolla) Personi do te komunikoje direkt me klientelen per difektet. Pagesa me e mire ne treg me perqindje Kontakt FB: iBra Servis Pc ose E-mail:cezmiaferes@gmail.com Adresa: Rruga Hysen Kertusha, Lagja 16, Kryqezimi Stadiumit Durres
Phone: 0695720663

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Durres

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Durres Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Ofroj Pune Kerkoj Ekspert Riparime Telefoni
Krijuar:
27-11-2016, 5:52 pm
Cmimi: 300
Interesimi: 44
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info