Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Amt Consulting

AMT CONSULTING LLC ėshtė kompani e cila ofron shėrbime profesionale sipas SNK - Standardeve Ndėrkombėtare tė Kontabilitetit dhe SKK - Standardeve Kombėtare tė Kontabilitetit, pėr Biznese Individuale, Korporata, Shoqėri Aksionare dhe OJQ. Aktiviteti ynė kryesor ėshtė ofrimi i shėrbimeve te Kontabilitetit & Auditim, fushė kjo pėr tė cilėn jemi kualifikuar dhe certifikuar ne institucione kompetente vendore dhe nderkombetare. Shėrbimet tona na dallojn nga tė tjerėt, ngase ne punojm sipas Standardeve Ndėrkombėtare tė Kontabilitetit me planprogram evropian, dhe atė nė gjuhėn Shqipe dhe Gjuhėn Angleze. Ekspertėt kontabėl dhe auditorėt janė stafi i specializuar nė fushėn e kontabilitetit dhe auditimit gjė qė na bėnė profesional nė kėtė lėmi, me eksperiencė mbi 10 vite ne sektorin privat dhe ate publik. Shėrbimet tona janė tė standardit mė tė lartė profesional te ofruar per klientet, me personel tė certifikuar sipas SKK dhe SNK, deshmi kjo qe tashme biznesi i vlereson keto sherbime tash e mbi 10 vite. Ndėrtoni biznesin tuaj me kuadro profesionale qė kompania jonė ju ofron, ngase do tė dalloheni nga tė tjerėt, kėtė e vėrtetoni brenda njė viti fiskal, ku do gjeni ndryshimet e juaja, nė ngritje profesionale dhe fitime tė qėndrushme. Ju ofrojm shėrbimet e kontabilitetit dhe auditimit me norma mė konkuruese nė treg, na vizitoni dhe binduni me ofertat tona profesionale. E veēanta e AMT-sė e dallohet tek saktėsia e njė ekipi specialistėsh tė kontabilitetit dhe auditimit, te cilet bindshem i pergjigjen cdo kerkese nga klientet ton besnik. Ekipi ynė e bėn regjistrin kontabėl, kėshtu qė ju nuk keni pėr tu brengosur per ceshtjet teknike, perfito njohuri ne vazhdimesi te punes tonė. Bėhu anėtarė tek AMT dhe pėrfito ofertat mė ekskluzive nė tregun konkurues. Krijo Partneritet, Ndėrto Biznes, Trego Rezultat
Phone: + 377 44 558 529 / + 386 49 558 529 / Tel / Fax: + 381 38 223 253

 Kategorite & Qytetet 
 SHERBIME - Finance
 -KOSOVE

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Finance, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine Finance, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Amt Consulting
Amt Consulting
Krijuar:
01-12-2016, 9:53 am
Interesimi: 78
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info