Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Pulsar Apex Xd75,pulsar Core Fxd50,pulsar Quantum Xq50

Nė (Pulsar APEX UK) ne furnizimin nė njė ēmime tė unbeatable. ne jemi njė importues i drejtpėrdrejtė, njė shpėrndarės i autorizuar dhe njė shumicė nė Mbretėrinė e Bashkuar. Apex Rifle Thermal qėllimeve tona vijnė me garanci tė plotė prodhues. kohėn e dorėzimit tė produktit: 3 ditė. ne jemi kėtu pėr tė ju shėrbyer mė mirė se ēdo distributori apo shumicė tjetėr kudo nė botė. (Pulsar APEX UK) ėshtė njė shpėrndarės licenca e Pulsar Apex qėllime Rifle termike.

Store Adresa:
135 Well Street,
Homerton,
London, E9 7LJ
Mbretėria e Bashkuar
Email: pulsarapexuk@gmail.com
Tel: +447024045752
Sales Manager:
Mark Johnson

Pulsar Apex xd75 -------€2300
Pulsar Apex xd75a ------€2450
Pulsar Apex xd38 -------€2100
Pulsar Apex xd38a ------€2000
Pulsar Apex xd38s-------€2200
Pulsar Apex XD50 -------€2150
Pulsar Apex xd50a ------€2050
Pulsar Core FXD50-------€2000
Pulsar Core FHD50-------€2000

Pulsar Digisight N750 ----€800
Pulsar Digisight N770 ----€900
Pulsar Digisight N770A----€700
Pulsar Digisight N550 ----€700
Pulsar Digisight N550A----€900
Pulsar Digisight 850 LRF--€950
Pulsar Digisight N870 ----€1000
Pulsar Forward DFA 75-----€800

Pulsar Quantum HD38A -----€1100
Pulsar Quantum HD38S -----€1600
Pulsar Quantum XD38S -----€1600
Pulsar Quantum HD19A -----€900
Pulsar Quantum HD50S -----€1200
Pulsar Quantum HD19S -----€1600
Pulsar Quantum XD19S -----€1300
Pulsar Quantum LD19A ---- €1350
Pulsar Quantum LS-19 -----€1500
Pulsar Quantum XQ50-------€2100
Pulsar Quantum XQ19-------€2200
Pulsar Quantum XD50S -----€1700
Pulsar Quantum DL50 ------€1600
Pulsar Quantum LD38S -----€1100
Pulsar Quantum LD19S -----€1400

Ēmimet e mėsipėrme janė tė pėrfshira me tė gjitha akuzat e ofrimit dhe TVSH-nė hap derėn tuaj.
Phone: 7024045752

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE - Sende
 -KOSOVE

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Pulsar Apex Xd75,pulsar Core Fxd50,pulsar Quantum Xq50
Krijuar:
12-12-2016, 10:02 am
Interesimi: 48
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info