Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Punėsimi Oferta Jashtė Vendit

Ne jemi duke kėrkuar pėr njė person shumė tė veēantė pėr tė na ndihmuar duke filluar menjėherė
me familjen tonė tė Rinj e 2 fėmijė, njė djalė dhe njė vajzė. Fėmijėt janė
Wonderful, argėtim dhe aventureske. Ne jemi tė punojnė zėnė lloji merr pjesėn mė tė madhe tonė
koha dhe duan njė Figura dashur tė punojnė me ne pėr tė paktėn 3 vjet

Kontrata. Orė gjatė kohės sė mandatit janė:
E hėnė & Premte 08: 30-09: 30 15: 00-18: 00
E martė 08: 30-21: 00 Gjithsej 30 orė.
Gjatė pushimeve shkollore gjitha 3 ditė do tė jetė
08: 30-18: 00, 29.5 orė.

pozicionet e disponueshme
AU PAIR / Dado
ndihmė shtėpi
shofer
infermiere
SHEF
rojė
pastruese
njeriu oborr
mekanik
Punonjėsi do tė ketė tij ose gjumi i saj vet me televizor dhe internet
Facilities, me njė banjo personale, si dhe njė makinė pėr tė pėrzėnė rreth Nėse
e nevojshme e nevojshme pėr kohėn e lirė. dhe punonjėsi mund tė udhėtojnė pėr
pushimet.

Vini re para se tė kontaktoni: Kjo punė ėshtė e vendosur nė SHBA vendi nuk tjetrin
Nėse ju jeni tė gatshėm pėr tė aplikuar ju duhet tė dini se ju po aplikoni pėr njė punė Nė
SHBA, Nėse po aplikoni nga vendet e tjera qė ju duhet njė ndėrkombėtar vlefshme
Pasaporta aplikanti Reliable duhet tė zbatohet me tė rinisė tė plotė

Paē fat

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Punėsimi Oferta Jashtė Vendit
Krijuar:
20-01-2017, 6:45 am
Interesimi: 58
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info