Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Biciklete Zviceriane Pothuaj E Re Disqe 27-she Cmimi 21 000 Lek I Diskutuar

Biciklete disqe 27-she e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, super classic bicycle, sihmano equipment, cmimi 21 000 lek e diskutar. Cel 0675299998
Phone: 0675299998

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AUTO, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine AUTO, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Ipad 4gb I Ri 390 Eur I Diskutuar
Biciklete Zviceriane Pothuaj E Re Disqe 27-she Cmimi 21 000 Lek I Diskutuar
Hoverboard Newpower, I Ri, Bluetooth 225 Eur I Diskutuar
Kompjuter Fujitsu Siemens Cmimi 140 Euro I Dikutuar
Laptop I Ri Nga Austria Ultra Slim 14inc + Cante 255 Eur I Diskutuar
Laptop Pacardbell 11.6inc 320gb Hdd 190 Eur I Diskutuar
Laptop Samsung I7 350 Eur I Diskutuar
Super Okazion, Laptop Acer Aspire V3-771g
Tasteire E Re Profesionale A4 Tech X7 15 Eur E Diskutua
Krijuar:
13-02-2017, 9:42 am
Cmimi: 21000 lek
Interesimi: 37
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info