Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar

Samsung Galaxy S4, i perdorur me kellef mbrojtes, ne gjendje pothuaj si i ri, pa shenja te dukshme perdorimi, origjinal dhe punon me cdo lloj karte, me garanci. Cmimi 21 000 lek i diskutuar, i pershtatshem per dhurate ose perdorim personal. Cel 068420938
Phone: 068420938

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 21 000 Lek I Diskutuar
Hoverboard 6.5inc Newpower 2016, I Ri, Bluetooth 215 Eur I Diskutuar
Laptop Acer I3 + Cante 270 Eur I Diskutuar
Laptop Hp 11.6inc 210 Eur I Diskutuar
Laptop Samsung I7 350 Eur I Diskutuar
Laptop Toshiba Satellite Cmimi 220 Eur I Diskutuar
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar
Krijuar:
13-02-2017, 11:19 am
Cmimi: 21000 lek
Interesimi: 33
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info