Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Biciklete Origjinale Nga Austria Cmimi 23 000 Lek I Diskutuar

Biciklete origjinale nga Austria, mjaft rezistente, ne gjendje mjaft te mire, pothuaj si e re, me disqe dopio, marka Kairui Badlud model BL-730, certifikuar 27 TPI Clasing 70A, sihmano equipment, cmimi 23 000 lek e diskutar. Cel 0699207059
Phone: 0699207059

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AUTO, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine AUTO, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Account Per Xbox 360 Me Pistat, Lojtaret Dhe Fifa Points 110 Eur I Dikskutuar
Apple Ipad 16g Os I Fundit 190 Eur I Diskutua
Biciklete Origjinale Nga Austria Cmimi 23 000 Lek I Diskutuar
Iphone 5c Gjendje Perfekte 19 500 Lek I Diskutua
Laptop Asus Ultra Slim I Ri + Cante 245 Eur
Laptop I Ri, Hp 635 Bashke Me Canten 250 Euro
Laptop Sony Core I7, Graf I Dedikuar 1gb, 16.4inc Full Hd 390 Eur I Diskutuar
Krijuar:
13-02-2017, 12:48 pm
Cmimi: 23000 lek
Interesimi: 46
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info