Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Oferte Pune Ne Kompanine Cosmos Distribution

COSMOS DISTRIBUTION (partner i COSMOS COMPUTER LAND, me nje aktivitet prej me shume se 15 vite ne fushen e elektronikes) me nje staf te trajnuar dhe certifikuar zyrtarisht nga kompanite perkatese, ka marre perfaqesimin e shitjes dhe suportit te dy produkteve ANTIVIRUS. Ne e mbeshtesim suksesin tone ne punen profesionale dhe perkushtimin e punonjesve tane. Aktualisht, Cosmos Distribution kerkon individe te talentuar dhe te gatshem per bashkpunim part-time ne pozicionin e Sales Manager. Puna konsiston ne bashkpunimin reciprok mbi shitjen e produkteve antivirus ne tregun vendas. Kerkohet qe kandidati: - Te kete mbaruar studimet Bachelor ne fushen e Informatikes apo Marketing (TIK, Infomatike, Inxhinieri Informatike, Informatike Ekonomike, Administrim Biznes, Ekonomiks apo te ngjashme) - Eksperience pune te meparshme ne profilin e IT perben avantazh - Te kete njohje mbi rrjetet dhe arkitekturen e funksionimit te sistemeve mbrojtese - Te njohe produktet antivirus dhe nevojat e tregut mbi keto lloj produktesh - Te njohe biznesin dhe te kete njohuri te mira te praktikave dhe parimeve te biznesit - Njohuri te gjuheve te huaja perben avantazh - Te jete aktiv dhe ambicioz - Te kete aftesi komunikuese me klientet dhe i gatshem te menaxhoje situata te veshtira Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email-it info@cosmosdistribution-al.com ose te na kontaktojne tek numrat e telefonit per me shume informacion +355 67 566 8684, +355 67 585 6835. COSMOS DISTRIBUTION Sh.p.k Hardware & Software Solution Rruga Konferenca e Pezes, Hyrja 1, Apartamenti 5 Tirana. Albania Tel: +355 696890943 Te l: +355 675856835 e-mail: info@cosmosdistribution-al.com Facebook: www.facebook.com/bitdefenderalbania/ Web: www.cosmosdistribution-al.com
Phone: 0696890943

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Oferte Pune Ne Kompanine Cosmos Distribution
Krijuar:
13-02-2017, 4:44 pm
Interesimi: 46
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info