Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Laptop Acer Core I5 340 Eur I Diskutuar

Laptop Acer Aspire V5-571 , i sjelle nga USA, ne gjendje perfekte, Ekran 15.6 inch ,Procesor Intel Core i5-3317Um ,RAM 6 Gb ,HDD 500 Gb ,Intel HD Graphics 4000 128 Mb ,Wireless ,Webcam. Cmimi 340 eur i diskutuar. Cel 0684208528
Phone: 0684208528

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Ipad 190 Eur I Diskutuar
Hoverboard 6.5inc I Ri Bluetooth 210 Eur I Diskutuar
Iphone 5c Nga Usa 19 500 Lek I Diskutuar
Laptop Acer Core I5 340 Eur I Diskutuar
Laptop Dell I7 Cmimi 350 Eur I Diskutuar
Laptop Gateway T-series 4gb Ram, 250hdd 190 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Asus Super Slim + Cante 250 Eur I Diskutuar
Rrafte Rrobash Punime Hekuri 7000 Lek Copa, Te Gjitha Raftet I Diskutuar
Krijuar:
14-02-2017, 9:57 am
Cmimi: 340 euro
Interesimi: 45
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info