Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Rrafte Rrobash Punime Hekuri 7000 Lek Copa, Te Gjitha Raftet I Diskutuar

Shiten Rafte per dyqan veshjesh, punime elegante dhe cilesore ne hekur, te kombinuara me xham, teper prezantues per reklamim veshjesh cilesore. Raftet jane bere me porosi per nje dyqan veshjesh te ardhura nga USA dhe shiten per arsye mbyllje aktiviteti. Raftet per varjen e rrobave kane gjatesite si me poshte: 1 cop 170 cm, nje cop 172 cm, 5 cop 178cm dhe nje cop 245cm, gjatesia e tyre mund te modifikohet dhe te pershtatet per cdo lloj ambienti. Tre rafte kane siper tyre edhe strehen e xhamit e shfrytezueshme per reklamim kepucesh apo parfumesh. Bashke me raftet shiten edhe 2 stenda ne te njejten linje punimesh hekuri te nje cilesie punimi dhe estetike mjaft te larte, te cilat sherbejne per reklame ne vitrine. Njera stende me dy shkalle ne baze me gjeresi shkalla e pare 50cm, shkalla e dyte 29 cm ( per raklamim kepucesh, parfumesh tek shkallet dhe veshje promocionale tek stenda ), lartesia e cdo shkalle nga baza eshte 25 cm, lartesia totale e stendes eshte 200 cm, gjeresia e stendes 140 cm. Stenda e dyte eshte me gjeresi 174 cm dhe lartesi 198 cm per reklamim veshjesh ose ndarje ambientesh. Kostoja e ciftit te mbajteseve te robave bashke me hekurin 7000 lek, kostoja e stendes me shkalle 35 000 lek, kostoja e stendes ndarese 29 000 lek, xhami ndares 2600 lek per meter, kosto totale 120 000 lek, cmim kostoje qe verifikohet lehte prane cdo punishte perpunime artistike hekuri, cmimi i shitjes i diskutuar, ju cojme foto te detajuara per cdo element. Cel 0684208528
Phone: 0684208528

 Kategorite & Qytetet 
 BIZNESI
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine BIZNESI, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine BIZNESI, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Ipad 190 Eur I Diskutuar
Hoverboard 6.5inc I Ri Bluetooth 210 Eur I Diskutuar
Iphone 5c Nga Usa 19 500 Lek I Diskutuar
Laptop Acer Core I5 340 Eur I Diskutuar
Laptop Dell I7 Cmimi 350 Eur I Diskutuar
Laptop Gateway T-series 4gb Ram, 250hdd 190 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Asus Super Slim + Cante 250 Eur I Diskutuar
Rrafte Rrobash Punime Hekuri 7000 Lek Copa, Te Gjitha Raftet I Diskutuar
Krijuar:
14-02-2017, 9:59 am
Interesimi: 36
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info