Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Dyqan 25 M/2 Cmimi 49 000 Euro M/2 I Diskutuar

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te djathte kur del nga qendra ne drejtim te Zogut te Zi ) 25m katror, aktualisht i dhene me qera afatgjate per zyre - agjenci 21 000 lek/muaj me nje qeraxhi mjaft korrekt, ka qene me aktivitete si permanent, fast food, dyqan elektronik, servis elektronik etj. Dyqan me hipoteke te rregullt. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 49 000 eur i diskutuar. Cel 0675300140

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -DIASPORA

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 21 000 Lek I Diskutuar
Hardisqe Te Rinj Nga 30 Eur Per Kompjuter Dhe Laptop
Hoverboard 6.5inc Newpower 2016, I Ri, Bluetooth 240 Eur I Diskutuar
Iphone 5s 29 500 Lek I Diskutuar
Laptop Dell Core 2 Duo 170 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Acer I3, Gjendje Perfekte 250 Eur I Diskutuar
Laptop Toshiba 17inc Dual Core 240 Euro, I Diksutuar
Shitet Dyqan 25 M/2 Cmimi 49 000 Euro M/2 I Diskutuar
Krijuar:
14-02-2017, 11:35 am
Interesimi: 30
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info