Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Laptop Toshiba 17inc Dual Core 240 Euro, I Diksutuar

Laptop Toshiba SatelliteC870D-105, ekran 17inc, procesor dual core, ram 4Gb, hardisk 320 gb, web cam, wireless, ngjyra e zeze, sjelle nga Zvicra, ne gjendje perfekte. Cmimi 240 eur i diskutuar. Cel 0675300140

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 21 000 Lek I Diskutuar
Hardisqe Te Rinj Nga 30 Eur Per Kompjuter Dhe Laptop
Hoverboard 6.5inc Newpower 2016, I Ri, Bluetooth 240 Eur I Diskutuar
Iphone 5s 29 500 Lek I Diskutuar
Laptop Dell Core 2 Duo 170 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Acer I3, Gjendje Perfekte 250 Eur I Diskutuar
Laptop Toshiba 17inc Dual Core 240 Euro, I Diksutuar
Shitet Dyqan 25 M/2 Cmimi 49 000 Euro M/2 I Diskutuar
Krijuar:
14-02-2017, 11:40 am
Interesimi: 38
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info