Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Laptop I Ri Acer I3, Ram 4gb, Hdd 500 Gb 340 Eur I Diskutuar

Laptop Acer E1-571 Core i3 2.4Ghz, Ram 4 Gb, Hardisk 500Gb, ekran 15.6 inc, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, bashke me canten. Cmimi 340 eur i diskutuar. Cel 0699781717

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Ipad Apple I Ri Me Sim Card 4g Cmimi 350 Eur I Diskutuar
Iphone 5c Origjinal Nga Usa 19 500 Lek I Diskutuar
Laptop Hp Dv6 4gb Ram/250hdd 220 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Acer I3, Ram 4gb, Hdd 500 Gb 340 Eur I Diskutuar
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutua
Krijuar:
14-02-2017, 11:45 am
Interesimi: 32
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info