Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar

Samsung Galaxy S4 GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE network, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, pa asnje shenje demtimi apo gervishtje. Smartphone origjinal dhe me garanci. Cmimi 21 000 lek i diskutuar ne me te miren qe do mund te gjeni diku tjeter. Cel 0699781736

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Aparate Foto Dixhitale Te Rinj Nga 70 Eur Copa I Diskutuar
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 19 500 Lek I Diskutua
Laptop Hp I3 Nga Gjermania 270 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Ultra Slim 14inc + Cante 245 Eur I Diskutuar
Laptop Toshiba 17.3inc 240 Eur I Diskutuar
Laptopi Core I7 I Sjelle Nga Zvicra 340 Eur I Diskutuar
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar
Krijuar:
15-02-2017, 9:30 am
Cmimi: 21000 lek
Interesimi: 40
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info