Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 19 500 Lek I Diskutua

Biciklete nga Austria, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe mjaft rezistente certifikuar 27 TPI Clasing 70A, sihmano equipment, biciklete pak e perdorur, ne gjendje pothuaj si e re, super classic bicycle, cmimi 19 500 lek e diskutar. Cel 0699781736

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine AUTO, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine AUTO, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Aparate Foto Dixhitale Te Rinj Nga 70 Eur Copa I Diskutuar
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 19 500 Lek I Diskutua
Laptop Hp I3 Nga Gjermania 270 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Ultra Slim 14inc + Cante 245 Eur I Diskutuar
Laptop Toshiba 17.3inc 240 Eur I Diskutuar
Laptopi Core I7 I Sjelle Nga Zvicra 340 Eur I Diskutuar
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar
Krijuar:
15-02-2017, 9:37 am
Cmimi: 19500 lek
Interesimi: 35
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info