Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Laptop I Ri Ultra Slim 14inc + Cante 245 Eur I Diskutuar

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc i sjelle nga Gjermania, i ri, bashke me nje cante, procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop model ultra slim ( si MacBook Air ), super komod, i lehte ne mbajtje dhe mjaft komod ne perdorim. Ideal per perdorim pune dhe prezantim materialesh. Cmimi 245 eur i diskutuar. cel 0699781736

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Aparate Foto Dixhitale Te Rinj Nga 70 Eur Copa I Diskutuar
Biciklete 27-she Nga Austria Pothuaj E Re Cmimi 19 500 Lek I Diskutua
Laptop Hp I3 Nga Gjermania 270 Eur I Diskutuar
Laptop I Ri Ultra Slim 14inc + Cante 245 Eur I Diskutuar
Laptop Toshiba 17.3inc 240 Eur I Diskutuar
Laptopi Core I7 I Sjelle Nga Zvicra 340 Eur I Diskutuar
Samsung Galaxy S4 21000 Lek I Diskutuar
Krijuar:
15-02-2017, 9:41 am
Cmimi: 245euro
Interesimi: 43
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info